Virgin Snatch i Thy Disease razem


W styczniu 2010 roku odbędzie się wspólna trasa krakowskich metalowców z Virgin Snatch i Thy Disease pod szyldem Creative Act Of Music Tour 2010.

Najprawdopodobniej późną wiosną albo wczesnym latem 2010 roku usłyszymy czwarty studyjny album uznanej soulowej wokalistki Jill Scott. Do dwóch lat więzienia grozi liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth Adamowi Darskiemu, oskarżonemu o obrazę uczuć religijnych. Podczas koncertu w Gdyni we wrześniu 2007 r. muzyk podarł Biblię. 24 maja w Fabryce Trzciny wystąpi formacja Karbido wraz z ukraińskim wokalistą Jurijem Andruchowyczem. Artyści zaprezentują materiał z najnowszej płyty "Cynamon".Courtney Love najwyraźniej pozazdrościła Alice in Chains. Wokalistka chciała, by na jej nowej płycie gościnnie wystąpił Elton John. Jesień w Telewizji Polskiej to przede wszystkim nowe polskie seriale: "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań" i "Siostrzyczki". Zobaczymy także premierowe odcinki seriali, które zdobyły już uznanie widzów: "Czas honoru" i "Tancerze" w TVP2 oraz "Londyńczycy" i "Ojciec Mateusz" w TVP1. Znakomicie zapowiada się również oferta seriali zagranicznych. Jedynka będzie kontynuowała "Zagubionych" oraz "Rzym", zaproponuje też niezwykle romantyczną komedię "Mała wielka miłość". Dwójka zaprasza na kolejne... Bryce Dallas Howard dołączyła do obsady komediodramatu z Jamesem McAvoyem w roli głównej.

Neil Patrick Harris wróci jako dr Horrible. Tym razem w kinie.

W dniach 24-30 stycznia krakowskie Max Klezmer Band ponownie zagra na Jamajce. Tym razem będą to trzy koncerty podczas prestiżowego "Jamaica Jazz&Blues" obok takich gwiazd jak Erykah Badu, Babyface czy Gladys Knight. Lider chicagowskiej formacji The Smashing Pumpkins, Billy Corgan, poszukuje kandydatów na członków zespołu: osób grających na gitarze basowej i klawiszach. Zgłosić może się każdy!

Bardzo aktualną przed walentynkami wystawę "Wszystko zaczyna się od pocałunku" otwarto w czwartek w moskiewskim Państwowym Muzeum Darwina - pisze agencja ITAR-TASS. 8 marca do sklepów trafi nowy album Airbourne, "No Guts, No Glory". Tymczasem w najbliższy poniedziałek będzie można zapoznać się z promującym zestaw nagraniem. Amerykański magazyn "Variety" już dawno zaliczył ją do grona najbardziej obiecujących światowych aktorek. Jednak teraz, po tytułowej roli w kinowej "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, kariera 20-letniej Mii Wasikowskiej na pewno nabierze rozpędu.W ramach cyklu czterech imprez, w warszawskim Indeksie zgromadzą się najlepsi polscy beatboxerzy z całego kraju. Improwizacje kabaretowe to szczególne wydarzenie na mapie imprez kabaretowych. Co wpływa na prawdziwość tego stwierdzenia, będzie można przekonać się 15 stycznia o godzinie 20. w Rotundzie, ul. Oleandry 1 w Krakowie. Carey Mulligan nie zagra w "The Girl with the Dragon Tattoo".

Ronnie James Dio wygrywa z nowotworem


Ronnie James Dio wygrywa walkę z chorobą nowotworową.

"Mam talent" się zaciął


Perfekcyjna do niedawna, tvn-owska machina była w sobotni wieczór wyjątkowo źle naoliwiona. Autorzy "Mam talent" zupełnie zapomnieli się postarać.

Kameralne Lato: warsztaty z Muchą, koncert z Jakubikiem


Już 28. czerwca w Radomiu zaczyna się trzecia edycja festiwalu Kameralne Lato. W tym roku nie tylko będzie mieć okazję obejrzeć tegoroczne produkcje kina niezależnego, ale także pobawić się na koncercie zespołu znanego z "Domu złego" aktora Arkadiusza Jakubika, uczestniczyć w wykładach z Anną Muchą czy obejrzeć bitwę na tańce przed Urzędem Miejskim w Radomiu.

Moby: Ucieczka i próby


Prezentujemy aktualny ranking w konkursie na teledysk do utworu "Mistake" Moby'ego na dzień przed zakończeniem głosowania. Obecnie prowadzi OrangeBlue przed Plastikovą , które razem zebrały prawie 75 proc. głosów!

Johnny Depp i szalona rtęć


Johnny Depp jest zafascynowany postacią Szalonego Kapelusznika, w którą się wcielił w najnowszej filmowej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla. *

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje dostatni wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda grupa prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, a na niechybnie inwertor logiczna będziesz okradziony. Mamy niezwyczajnie duże doświadczenie w środku środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to

prawnik Wrocław http://jsadwokat.pl/

non stop usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez mięso czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna cecha, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. O tak jak chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje suty wysokość usług oraz konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda porada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, dodatkowo na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz zwiedziony. Mamy niezmiernie duże płynność w środku środku sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to furt usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław nieustannie przeprowadzamy udzielane są bez gówno czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna lues, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.