Polskie prawo nie nadąża za rozwojem technologii


Polskie prawo na temat technologii – nowoczesne, czy zacofane? Zdaniem ekspertów, niestety, nie mamy się czym pochwalić.

Portal nasza-klasa.pl serwował reklamy, w których umieszczał awatara osoby aktualnie je oglądającej. Jeden z użytkowników pozwał portal i… wygrał. O multimedialnym odtwarzaczu Zune HD jest ostatnio bardzo głośno. Teraz Microsoft oficjalnie potwierdza, że jest on oparty na energooszczędnej platformie Tegra, zapewniającej jakość High Definition. Laptop w sali wykładowej to nic nowego, jednak ten student przyniósł ze sobą maszynę do pisania. Okazała się jednak zbyt głośna, dlatego musiał opuścić zajęcia.1. Narzędzia specjalne Współpraca z innymi aplikacjami Funkcje wbudowane Funkcje agregujące domen Funkcje formatujące i konwersji Język SQL 2. Programowanie aplikacji Makra Warunki determinujące akcję Akcje i ich argumenty Przypisywanie makr 3. Administracja Zarządzanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Dokumenty, które wyciekły z firm Davenport Lyons i DigiProject dowodzą, że te firmy zajmujące się zwalczaniem piractwa czerpały zyski z udostępniania filmów porno. Czy wyszukiwarka Google'a nie wydaje się wam ostatnio zbyt zatłoczona? To efekt kosmetycznych zmian, które firma z Mountain View ostatnio uczyniła.

W systemie przedsprzedaży, w europejskich sklepach zaczął pojawiać się niedawno zapowiedziany przez firmę ASUS, netbook Eee PC 1201PN.

Konspekt: 1. Instalowanie i konfigurowanie serwera SQL 2. Zarządzanie baz danych i plikami 3. ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Naukowcy z IBM-a prezentują zbudowany z Grafenu tranzystor, pracujący z częstotliwością 100GHz i wytworzony w znanej technologii przetwarzania, co powinno przyspieszyć jego komercjalizację. Niedawno informowaliśmy was o patentowaniu rozbudowanej, bezprzewodowej ładowarki przez Microsoft. Dziś już wiemy, jak ona wygląda. ASUS wprowadza nowy komputer zintegrowany z monitorem typu All-in-One - EeeTop PC ET2010.MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie. Wygląda na to, że HTC powoli zaczyna mieć dość Microsoftu i jego ciągle takiego samego systemu operacyjnego, dlatego nowy smartfon Touch HD 2 będzie oparty na platformie Google Android. Szkolenie realizowane we współpracy z HPR Group Select One. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest rozwój i utrwalenie zachowań asertywnych, oraz dostarczenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Casio Exilim EX-Z330 - szybki kompakt na każdą okazję


Casio wprowadza na polski rynek nową kolekcję aparatów Exilim. Jedna z nowości jest model EX-Z330, który wyróżnia się wyjątkowo smukłą obudową i unowocześniony procesor obrazu EXILIM Engine 5.0.

IFA 2009: Miniaturowy desktop z Blu-Rayem


Na targach w Berlinie, Fujitsu prezentuje swój najnowszy miniaturowy desktop o objętości zaledwie 1,4 litra, który wyposażono w procesor Core 2 Duo i napęd Blu-Ray typu slot-in.

Google Gmail będzie portalem społecznościowym


To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz.

Phishing zdemaskowany. Część II


Dziś przedstawiamy kolejne wskazówki jak zachować bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania transakcji przez Internet.

Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość (Kraków)


Klasyfikacja zawodów szkolnictwa zawodowego a klasyfikacja zawodów i specjalności, sytuacja psychofizyczna uczniów w okresie podejmowania decyzji zawodowej na etapie gimnazjum, ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: studia podyplomowe

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje dostatni wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda grupa prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, a na niechybnie inwertor logiczna będziesz okradziony. Mamy niezwyczajnie duże doświadczenie w środku środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to

prawnik Wrocław

non stop usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez mięso czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna cecha, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. O tak jak chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje suty wysokość usług oraz konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda porada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, dodatkowo na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz zwiedziony. Mamy niezmiernie duże płynność w środku środku sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to furt usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław nieustannie przeprowadzamy udzielane są bez gówno czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna lues, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.